Kids Week! 11% попуст на Дино камион од Бубамара во вредност од 1000 ден. по цена од 890 ден.

Цена

890 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

11%

Заштеда

110 ден.

 • ул. Њу Делхиска 2-3

  Одведи ме таму

  070 841 712

  igrackibubamara@gmail.com

Добивате

Дино камион

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од просториите на Бубамара, на улица Њу Делхиска 2-3 (позади Веро Тафталиџе) од Понеделник до Петок од 09:00 до 16:30 часот еден ден по купувањето.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Прекрасен дино камион кој вкучува 4 автомобили и 6 диносауруси, супер забавна авантура и мисии за спасување на диносауруси. Устата на диносаурусот е рампа за автомобилите, рачката за носење им олеснува на децата да земаат играчки во движење, додека пак тркалата под нозете на диносаурусот овозможуваат полесно да се движи.

 • Димензија на пакувањето: 45х12,5х19,5см
 • Производот се препорачува за деца над 3 години.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.