46 ја следат оваа компанија


- 35%

Диносаурс на батерии Dinosaur Epoch

599 ден.

390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Играчка Диносаурс на батерии
 • Материјал: Пластика
 • Подвижен со звучна светлина
 • Наменето за: 5-7 годишна возраст
 • Батериите не се вклучени во пакувањето

Диносаурус со звучна светлина во долината Дино,
патувајте низ времето со фигури на диносаурус со звук и светлина и разгледајте го фасцинантниот свет на диносаурусите! Диносаурусот има осветлени очи и подвижни зглобови.Децата ќе сакаат да откријат интересни информации што ја принудија нашата имагинација за диносаурусите што живеат на земјата пред милиони години со овие фигури на диносауруси.
Тоа помага да се развијат убави моторни вештини, да се научи нивната фантазија и светот на живите суштества на нашата планета.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.