6 ја следат оваа компанија


Диоптерски рамки MIU MIU

12000 ден.

7200 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Катeгории:

Опис

Со секоја купена диоптерска рамка добивате ГРАТИС: 

  • диоптерски CR-39 стакла со диоптрија  од +4  до  -4
  • 2/2; 4/2 и 6/2

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "ББ Оптик Outlet"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

ББ Оптика Outlet нуди голем избор на диоптриски очила и очила за сонце по најповолни цени. ББ Оптика е outlet со најширок асортиман на очила од премиум брендови!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.