Станете професионален фотограф! 53% попуст на обука и тренинг + диплома за фотографија во Сони Видео Продукција во вредност од 1900 ден. по цена од 900 ден.

Цена

900 ден.

Вредност

1900 ден.

Попуст

53%

Заштеда

1000 ден.

 • Бул. АВНОЈ 116-16, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  078 678 941 070 708 059

  zarko.ajdukovik@mail.com

Добивате

Диплома за фотографија (професионален фотограф)

 • Обука и Тренинг по Фотографија: професионално сликање со фото камера Sony Alpha и комплетна фото продукција на дигитални слики со најсовремена резолуција
 • Обука и Тренинг по Видеографија: професионално снимање со видео камера Sony HXR / NH100 и комплетна видео продукција на видео во 4K ULTRA HD формат
 • Обука и Тренинг по Графички Дизајн: изработка на лично професионално портфолио и вовед во Web Design со видео туториали и отварање на профил на Word Press
 • Технички тест по Фотографија и Видеографија со градување со поени
 • DVD со видео туториали и софтверски пакети и прирачник со целокупониот материјал од обуката и тренингот
 • Уверение за активно познавање и за успешно завршена обука на програмата за Фотографија, Видеографија и Графички Дизајн
 • Диплома по Фотографија (Професионален Фотограф)

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.10.2019 до 10.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително контактирајте го фотографот за да се информирате за слободни термини и да направите предрезервација на посакуваниот термин.
 • По купување на купонот, испратете го купонот и вашите контакт податоци за да ја потврдите резервацијата.
 • Доколку купонот не се искористи во резервираниот термин, истиот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани.
 • Диплома по Видеографија (Професионален Видеограф) дополнително се наплаќа по цена од 300 ден.
 • Диплома по Графички Дизајн (Професионален Графички Дизајнер) дополнително се наплаќа по цена од 300 ден.
 • Изработка на други професионални Портфолија и отварање на профил на Word Press се изработуваат со претходна нарачка и дополнително се наплаќаат по цена од 500 ден.
 • Останатите производи и услуги кои не се наведени, дополнително по желба и по договор се изработуваат и дополнително се наплаќаат.

Опис

Photography lives in the print, but the world we live in is digital! – One picture worth thousand words!

Друштво за трговија и услуги “СОНИ ВИДЕО ПРОДУКЦИЈА” ДООЕЛ Скопје нуди најквалитетни производи и најпрофесионални услуги, обука и тренинг со примена на најмодерни и најсофистицирани фото апарати, видео камери и целокупна останата опрема, како и примена на  најразвиена, високо технолошка информатичка технологија. 

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.