53 ја следат оваа компанија


- 19%

Диспанзер за вода YH-001

800 ден.

650 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Water Dispenser Pump
 • 360° се ротира
 • Материјал: ABS пластика и нерѓосувачки челик
 • Капацитет на батерија: Вградена литиумска батерија од 1200mAh
 • Пакувањето содржи: x1 Електрична пумпа за вода: x1 USB cable
 • Моќност: 4W
 • Должина на цевка: 55 cm
 • Тежина: 460 g

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.