Диспензер за паста + држач за четка за заби

500 ден.

390 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: пластика
 • Овој диспензер ви овозможува брзо лесно и едноставно нанесување паста директно на вашата четка за заби
 • Идеален за во вашиот тоалет
 • Нема повеќе залудно потрошена паста за заби
 • Лесен за прикачување. Само исчистете го ѕидот, залепете и поставете ги вашите четки и пастата
 • Димензии: Диспензер – 15 cm, Држач за четчиња – 11 cm
 • Држач на кој можат да се прикачат до 5 четки

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2019 до 14.06.2019

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.