8 ја следат оваа компанија


- 20%

Џеб со салфета за прибор за јадење (600 парчиња)

5400 ден.

4320 ден.

Остануваат:

5
 • Кирил и Методиј, Negotino, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 442 544

  globalservice.mk@gmail.com

Опис

Џеб со салфета за прибор за јадење

 • Прибор за јадење Sleeve standus-014 (класичен бургунд) - “Делукс линија”
 • Големина: 235 mm x 72 mm
 • Салфетка: 2-слојна, 40×40 см, бургунд
 • Парчиња во пакет: 600

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на цела територија на Македонија.
 • Време потребно за достава: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 442 544
 • Види ја продавницата на "Глобал Сервис ДОО" овде

За компанијата

ГЛОБАЛ СЕРВИС ДОО е основана 2012 година. Целта која беше поставена пред нас е да дадеме придонес и да ставиме наш печат во подигањето на нивото на хигиена во јавни простории. Да придонесеме кон подобри улови за вработените, посетителите, учениците и останатите корисници на комерцијални простории.

Преку хигиена на раце, автоматската дезинфекција на тоалетите, диспензери на хартија за високофреквентни локации, освежувачите на воздух, репелентите за инсекти, стапките и останатите производи од нашата палета, придонесуваме за подигање на свеста на повисоко ниво за чисти и хигиенски комерцијални простории.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.