55 ја следат оваа компанија


img

Џогер со прскалка

900 ден.

650 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000875

Опис

Карактеристики на производот:

 • Одличен за чистење на секакви подови
 • Компактен дизајн
 • Содржи сад каде се става средството за частење
 • Лесен за употреба
 • Рачка за прскање
 • Флексибилен
 • Висина на рачка: 134cm
 • Димензии на џогер: 40 x 15cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.