50 ја следат оваа компанија


Џогер за тврди подови

500 ден.

290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Одличен за чистење на секакви подови
 • Компактен дизајн
 • Лесен за употреба
 • Флексибилен
 • Висина на рачка: 120 cm
 • Димензии на џогер: 40 x 12 cm
 • Боја: Сина
 • Материјал: Пластика, метал

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.