Забавата на вода може да почне! Купон од 29 ден. со кој добивате 50% попуст на дневна карта за користење на аква парк во Спортски Центар Борис Трајковски

Цена

29 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1002 | Остануваат: 0

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Бул. 8ми Септември бр 13, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  076361185; 071318966

  in[email protected]

Добивате

Купон од 29 ден. со кој добивате 50% попуст на дневна карта за користење на аква парк во Спортски Центар Борис Трајковски 

*Редовната цена на картата е 500 ден, со купен купон истата изнесува 250 ден.
*Понудата може да се користи од понеделник до петок од 10:00 до 18:00 часот (не важи за викенд)
*Понудата не важи за викенди и празници

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.07.2022 до 31.08.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за една дневна карта
 • Плаќањето на услугата со попуст се врши директно во спортскиот центар Борис Трајковски
 • Понудата може да се користи од понеделник до петок од 10:00 до 18:00 часот (не важи за викенд)
 • Понудата не важи за викенди и празници
 • Депозит од 100 денари за алка која овозможува користење на сите реквизити (депозитот се враќа)
 • Лица помали од 13 години при влез мора да бидат придружувани од лице над 18 години
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.