8 ја следат оваа компанија


Дневна крема за лице Премиум со екстракт од полжав и растителни матични клетки - 50мл

480 ден.

Опис

 • Специјално создадена за обновување и затегање на зрела кожа
 • За возраст над 50 години.
 • Слузот од полжав и растителните матични клетки се 100% природни состојки, добро познати во борбата со брчките на зрелата кожа.
 • Помага во регенерација и ревитализација на клетките.
 • Ја стимулира синтезата на колагенот.
 • Ја затегнува и израмнува кожата.
 • Ја хидратира и омекнува кожата.
 • Го враќа здравјето на кожата.
 • Штити од штетните надворешни влијанија.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Палета ДОО од Скопје, е фирма која е основана во 1996 година. Нашата дејност е увоз и дистрибуција на козметикчки производи за нега на лице, тело и коса од бугарски, српски и полски производители. Нашето долгогодишно присуство на македонскиот пазар е знак за нашето искуство во работата од оваа област.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.