До 12% попуст на SBox десктоп држач за 2 или 3 монитори по избор од Рувекс

3681 ден.

3552 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

SBox LCD-F024 десктоп држач за 2 и LCD-F036 држач за 3 монитора
Едноставен држач кој се монтира на десктоп. Практичен за паралелна работа или следење на апликации на 2 монитори истовремено.

Карактеристики:

 • Големна на монитор: 13-27”
 • Носивост: 8кг
 • Можност за ротација: + - 360 степени
 • Хоризонтално свртување: + -180 степени
 • Веса стандард: 75x75, 100x100
 • Наклон/тилт: + - 45 степени
 • Подесување на висина

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.