- 30%

До 36% попуст на LED Рефлектори (TURBO LED/COSMO LED) во модел по избор од Електрорама-М

299 ден.

209 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1

Остануваат:

89
Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

LED Рефлектори (TURBO LED/COSMO LED) во модел по избор:

  • TURBO LED CL4510 10W 3000K, цена: 299 ден. 209 ден.
  • TURBO LED CL4510 10W 6000K, цена: 299 ден. 209 ден.
  • COSMO LED CMCL411 20W 6500K, цена: 459 ден. 309 ден.
  • COSMO LED CMCL411 30W 6500K, цена: 639 ден. 409 ден.

Електрорама-М е компанија чија главна дејност е трговија со електро материјали. Компанијата е формирана во 2002 година со седиште со Скопје, Македонија. Компетентноста, посветеноста и визијата на вработените, овозможи Електрорама-М брзо да го најде своето место на македонскиот пазар.

Преку понуда на производи и решенија од областа на електриката успеавме да се наметнавме со квалитет и препознатливост. Со наша понуда присутни сме во делот на осветлување, склопна техника и автоматика, инсталациски материјали, проводници и кабли, комуникациска опрема, безбедносни уреди, енергетски уреди, громобрански прибор и опрема, алат, монтажен прибор и друго.

Застапници и дистрибутери сме на реномирани брендови од областа на електриката, што ни овозможува со квалитни производи да одговориме на потребите на нашите потрошувачи.

Располагаме со изложбен салон, магацински простор, возила за дотур.

Преку нашите производи излегуваме во пресрет на потребите на индустријата, градежништвото и домаќинствата.

Нашата цел е да имаме задоволни клиенти, преку нашата понуда на производи со препознатлив квалитет.

УСЛОВИ

  • Купонот може да се искористи од 31.05.2019 до 15.07.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.