- 46%

До 46% попуст на LED Светилки (LED CL1818K/LED CL1820Y) во модел по избор од Електрорама-М

295 ден.

159 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1

Остануваат:

149
Катeгории:

Опис

LED Светилки (LED CL1818K/LED CL1820Y) во модел по избор:

 • LED CL1818K КВАДРАТНА ВГРАДНА SMD 18W 3000K, цена: 259 ден. 159 ден.
 • LED CL1818K КВАДРАТНА ВГРАДНА SMD 18W 6000K, цена: 259 ден. 159 ден.
 • LED CL1818Y ОКРУГЛА ВГРАДНА SMD 24W 3000K, цена: 255 ден. 243 ден.
 • LED CL1820Y ОКРУГЛА НАДГРАДНА SMD 6W 3000K, цена: 195 ден. 159 ден.
 • LED CL1820Y ОКРУГЛА НАДГРАДНА SMD 6W 6000K, цена: 195 ден. 159 ден.


Електрорама-М е компанија чија главна дејност е трговија со електро материјали. Компанијата е формирана во 2002 година со седиште со Скопје, Македонија. Компетентноста, посветеноста и визијата на вработените, овозможи Електрорама-М брзо да го најде своето место на македонскиот пазар.

Преку понуда на производи и решенија од областа на електриката успеавме да се наметнавме со квалитет и препознатливост. Со наша понуда присутни сме во делот на осветлување, склопна техника и автоматика, инсталациски материјали, проводници и кабли, комуникациска опрема, безбедносни уреди, енергетски уреди, громобрански прибор и опрема, алат, монтажен прибор и друго.

Застапници и дистрибутери сме на реномирани брендови од областа на електриката, што ни овозможува со квалитни производи да одговориме на потребите на нашите потрошувачи.

Располагаме со изложбен салон, магацински простор, возила за дотур.

Преку нашите производи излегуваме во пресрет на потребите на индустријата, градежништвото и домаќинствата.

Нашата цел е да имаме задоволни клиенти, преку нашата понуда на производи со препознатлив квалитет.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 31.05.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 31.05.2019 до 31.07.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.