До 50% попуст на стегач или ракав за лакт по избор од Super Ortho

580 ден.

290 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Добивате

Сите цени на производите може да ги погледнете во делот Опис

Опции на понудата:

UV Спортски ракав 2,200 ден. 1,100 ден.
Активен стегач за лакт 1,150 ден. 575 ден.
Еластичен ракав со компресија 1,380 ден. 690 ден.
Стегач за подлактица со гелна влошка 580 ден. 290 ден.
Стегач за лакт – перфориран неопрен 1,080 ден. 540 ден.
Стегач за тениски лакт со гелна влошка 860 ден. 430 ден.

Опис

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

Препорачливо за:

 • Спортски и рекреативни активности
 • Зголемување на мускулна сила
 • Превенција од повреди
 • Заштита на тетиви и лигаменти
 • Подобри перформанси
 • Интензивен тренинг

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 13.08.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.