До 52% попуст на Сијалица филамент (AC220-240V; 2700K 360°) во модел по избор од Електрорама-М

166 ден.

99 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Остануваат:

1290
Катeгории:

Опис

Сијалица филамент (AC220-240V; 2700K 360°) во модел по избор:

 • OY-A19 E27 8W CE SIZE: 60x105mm, цена: 166 ден. 99 ден.
 • OY-C35 E27 4W CE SIZE: 45x75mm, цена: 119 ден. 75 ден.
 • OY-G45 E14 4W CE SIZE: 45x78mm, цена: 119 ден. 75 ден.
 • OY-G45 E14 2W CE SIZE: 45x78mm, цена: 105 ден. 69 ден.
 • OY-ST64 E27 8W CE, цена: 201 ден. 129 ден.
 • OY-ST64 E27 6W CE, цена: 193 ден. 120 ден.
 • OY-G95 E27 4W CE SIZE: 95x125mm, цена: 188 ден. 119 ден.
 • OY-G125 E27 8W CE SIZE: 125x175mm, цена: 310 ден. 195 ден.
 • OY-ST26 E14 2W CE SIZE: 25x80mm, цена: 149 ден. 95 ден.

Електрорама-М е компанија чија главна дејност е трговија со електро материјали. Компанијата е формирана во 2002 година со седиште со Скопје, Македонија. Компетентноста, посветеноста и визијата на вработените, овозможи Електрорама-М брзо да го најде своето место на македонскиот пазар.

Преку понуда на производи и решенија од областа на електриката успеавме да се наметнавме со квалитет и препознатливост. Со наша понуда присутни сме во делот на осветлување, склопна техника и автоматика, инсталациски материјали, проводници и кабли, комуникациска опрема, безбедносни уреди, енергетски уреди, громобрански прибор и опрема, алат, монтажен прибор и друго.

Застапници и дистрибутери сме на реномирани брендови од областа на електриката, што ни овозможува со квалитни производи да одговориме на потребите на нашите потрошувачи.

Располагаме со изложбен салон, магацински простор, возила за дотур.

Преку нашите производи излегуваме во пресрет на потребите на индустријата, градежништвото и домаќинствата.

Нашата цел е да имаме задоволни клиенти, преку нашата понуда на производи со препознатлив квалитет.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 31.05.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 31.05.2019 до 31.07.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.