Дестинација Македонија! Вистински релакс во Охрид (Октомври)! Промотивна цена на ноќевање со појадок за две или три лица во стандардна или делукс соба со џакузи во Вила Милка

Цена од

2418 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2666 ден.

Попуст

9%

Заштеда

248 ден.

Добивате

Едно ноќевање со појадок за две или три лица во сместување по избор во Вила Милка, Охрид

Опции на понудата:

BB ноќевање за две лица во стандардна соба 2,666 ден. (43 еур)
2,418 ден. (39 еур)
BB ноќевање за две лица во делукс соба 3,100 ден. (50 еур)
2,790 ден. (45 еур)
BB ноќевање за три лица во делукс соба 3,782 ден. (61 еур)
3,410 ден. (55 еур)

*Во цената е вклучено користење на базен, интернет, паркинг и климатизација

*Делукс собите располагаат со сопстевно џакузи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2023 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација по телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од вилата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.