Се за вашата убавина! До 60% попуст на миење + фенирање на кратка или долга коса, миење + шишање + фенирање во Фризерско-козметичко студио Beauty Face

Цена од

150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

150 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Опции на понудата:

Миење + фенирање кратка коса 300 ден. 150 ден.
Миење + фенирање долга коса 500 ден. 199 ден.
Миење + шишање + фенирање 400 ден. 250 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 30.11.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
  • Понудата за фенирање се однесува на право фенирање

Опис

Летно разубавување со професионалниот тим на Фризерско-козметичко студио "Beauty Face"!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.