Одмор на Олимписка ривиера (Септември)! До 43% попуст на ноќевање за две или три лица во термин по избор во Superior Room во Christina Hotel

Цена од

1798 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3100 ден.

Попуст

42%

Заштеда

1302 ден.

Преостанато време

Купени: 20

Добивате

Наем на соба за две или три лица во термин по избор:

Опции на понудата:

Ноќевање за две лица во Superior Double Room (Септември) 3,100 ден. (50 еур)
1,798 ден. (29 еур)
Ноќевање за три лица во Superior Тriple Room (Септември) 3,100 ден. (50 еур)
2,170 ден. (35 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2023 до 30.09.2023
 • Пред купување на купонот задолжителна е предрезервацијата на [email protected] или на +306931010078
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го контактирате хотелот по телефон или е-маил, со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Превозот не е вклучен во понудата

Доплати:

 • За деца до 3 години престојот е бесплатен
 • За деца над 3 години потребно е да купите купон од соодветна опција
 • За туристичка такса се доплаќа 0.5 € за еден ден 
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

nikola.decev69

nekoj da kaze kakvo iskustvo ima so ovoj hotel

Член на Grouper од: 01-04-2020

despina.marinkova

Здраво Никола, Ве информираме дека од понудата се купени 16 купони од кои немаме добиено ниту едно негативно искуство. Нашите соработници се врвни професионалци во својата област и секогаш се трудат се да биде во најдобар ред со нивните услуги. Ве охрабруваме да го посетите Christina Хотелот и да се уверите самите. Ви посакуваме пријатен престој.

Член на Grouper од: 04-01-2023
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.