- 41%

До 41% попуст на бела маица со принт по избор од Зарт Уметности и Дизајн

590 ден.

350 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
Катeгории:

 • Ташко Караџа 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Опис

Бела маица со принт по избор

* А4 големина на принт - струкиран модел на бела маица

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 28.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Потребно време за изработка: 3 дена
 • Пред да го купите купонот задолжително контактирајте го уметникот за да нарачате соодветна големина, модел и боја.
 • На белите маици се добива Full HD дигитална штампа.
 • На црните маици и другите бои на маици се добива печат во една боја.
 • За користење на маици во боја, штампа во повеќе бои и техники се доплаќа од 60-180 денари во договор со уметникот зависно од типот при подигнувањето.
 • За двострано принтање (а4 формат full color) се доплаќа 90 денари при подигнувањето.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.