До 50% попуст на црно-бела карикатура во формат по избор од ЗАРТ Уметност и дизајн

1000 ден.

590 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

7
 • Ташко Караџа 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Опис

Карикатура во рамка во формат по избор

 • Карикатура на A4 формат од еден лик, цена: 1000 ден. 590 ден.
 • Карикатура на A4 формат од два лика, цена: 1900 ден. 1050 ден.
 • Карикатура на A3 формат од еден лик, цена: 1500 ден. 990 ден.
 • Карикатура на A3 формат од два лика, цена: 2400 ден. 1600 ден.

*Карикатурата е изработена во црно-бела техника.

*За карикатура  во боја - доплата од 150 ден.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 09.01.2020 до 15.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно време за изработка: 7-10 дена
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За карикатура  во боја - доплата од 150 ден.
 • За додатни елементи на сликата (додатен лик и слично) се доплаќа 300-700 денари (зависно од елементите) при подигнувањето.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 04.02.2020 до 15.03.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Задолжително контактирајте ја компанијата по купување на производот за да се договорите за подигнувањето на истиот.
 • Производот може да го подигнете од локациите на "Зарт Уметност и Дизајн или на договореното место.
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Купениот производ можете да го подигнете  во рок од 1 месец од денот на купувањето.
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Види ги сите промоции и производи од "Зарт Уметност и Дизајн" овде

За компанијата

Зарт е компанија од областа на применетата уметност која се занимава со 3д моделирање, печатење и цртање на најразновидни материјали.
Уникатен бизнис, единствен на пазарот во Македонија со визија да се прошири вон границите.
Зарт нуди нови производи кои не постојат на пазарот и со тоа ја истакнува својата атрактивност. Производите и услугите кои ги нуди секојдневно се усовршуваат и иновираат со цел да бидат секогаш актуелни на пазарот.
Зарт е целосно ориентирана кон потребите на клиентите.

Услуги кои ги нуди Зарт се:

 • цртање со повеќе техники
 • 3д моделирање со повеќе видови материјали
 • производи, фонтани за внатрешна декорација
 • ѕидна декорација
 • скулптури
 • печатење на текстил, акуминиум, керамика, хартија, стакло и друго.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

angelaristovska

Nema dovolno vnimanie posveteno na slikite, ne se napraveni kako slikive na grouper shto gi imaat staveno...

Член на Grouper од: 14-01-2013

sandra

Здраво Ангела, Ви благодариме за фидбекот кој ни е од особено значење. Ве молиме пишете ни подетално на маил за ситуацијата со цел да извршиме дополнителна проверка со компанијата.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.