До 29% попуст на фото камен слика во големина по избор од Зарт уметност и дизајн

600 ден.

450 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • Ташко Караџа 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Опции на понудата:

10x15cm 650 ден. 480 ден.
15x15cm 700 ден. 500 ден.
15x20cm 750 ден. 550 ден.
12x22cm 800 ден. 590 ден.
Срце 15x15см 800 ден. 590 ден.
Круг 15cm 600 ден. 450 ден.

Опис

 • Купонот може да се искористи од 09.01.2020 до 15.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно време за изработка: 3 дена
 • Задолжителна е претходна резервација.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 09.01.2020 до 15.02.2020
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.