Spring SPA&Relax Акција! Одморете се во Добриниште! 43% попуст на ноќевање во куќа за 4 лица во Holiday Village COOP Dobrinishte во вредност од 6820 ден. (110 eur) по цена од 3906 ден. (63 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Spring SPA&Relax Акција! Одморете се во Добриниште! 43% попуст на ноќевање во куќа за 4 лица во Holiday Village COOP Dobrinishte во вредност од 6820 ден. (110 eur) по цена од 3906 ден. (63 eur)

Цена

3,906 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,820 ден.

Попуст

43%

Заштеда

2,914 ден.

Добивате

Едно ноќевање во куќа за 4 лица во Holiday Village COOP Dobrinishte

 • бесплатен паркинг
 • wi-fi интернет
 • туристичка такса, осигурување и 9% данок

*Цената се однесува за наем на куќа за 4 лица за едно ноќевање


Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.04.2018 до 30.09.2018
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Задолжително приложување на отпечатен ваучер на рецепција при пристигнувањето во хотелот
 • Цената се однесува за наем на куќа за 4 лица за едно ноќевање
 • Можете да купите повеќе купони за повеќе ноќевања
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

Holiday Village COOP се наоѓа во Добриниште, на само неколку километри од Банско. Располага со 6 куќи со поглед на планината Пирин. Куќите се на два спрата (тип мазонети) со капацитет за 4 лица и опремени со дневна соба со камин и дрва, кујна, мала трпезарија, две купатила, две спални соби и тераса. Секоја куќа има паркинг за еден автомобил. Мебелот е внимателно одбран, во топли бои и од природни материјали и квалитетен текстил. Секоја куѓа располага со телевизор, интернет, телефон и мини бар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ