11 ја следат оваа компанија


Додаток во исхрана! Таблети Коензим Q10 (30 таблети)

300 ден.

Опис

Коензим Q10 таблетите се додаток во исхрана, но истите не се замена за здрава и балансирана исхрана и здрав начин на живот.

За бенефитите од Коензим Q10 можете повеќе да дознаете на видеото во прилог.

Состав: Една таблета содржи 50mg. коензим Q10.

Дозирање и употреба: се препорачува 1 таблета на ден после оброк.

Производител: Pharmacy Laboratories, 57 Wieselki Street, 04-830 Warsaw Poland.

 

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 700 денари.
  • Време потребно за достава во Скопје: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 388 898, 078 325 798
  • Види ја продавницата на "Пантерфарм" овде 
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Пантерфарм е компанија која од 2007 година работи во областа на фармацијата. Посветени сме на промовирање здравје, нудејќи широк спектар на високо квалитетни хранливи производи и природна козметика, достапни за секого. Искористете го и Вие совршенството на природата и помогнете му на Вашиот организам на здрав начин да ги надмине предизвиците на секојдневието.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.