11 ја следат оваа компанија


Додаток во исхрана! Тоник Феромакс (500 ml. тоник)

590 ден.

Опис

Поспаност, расеаност, замор, вртоглавица, чести настинки. Доколку сеуште не можете да се прилагодите на променливото време и доколку ги чувствувате сите овие симптоми т.н. ПРОЛЕТЕН ЗАМОР или ПРОЛЕТНА АНЕМИЈА време е да превземете нешто.

Феромакс тоникот е додаток во исхрана кој содржи железо и е наменет за возрасни. Содржи железо во форма на добро абсорбирачка органска сол цитрат како и внимателно селектирани растителни екстракти богати со железо.

 • Добро се абсорбира и не го иритира желудникот!
 • Не содржи квасец, лактоза, глутен и алкохол!
 • Наменет е за возрасни, трудници, атлети, рековалесценти!

Состав: сок од црна рибизла, коњско опавче, коприва, бреза, исоп, тегавец, маточина, железо цитрат, мед, гелирачки агенси.

Дозирање: се земаат 15мл. на ден пред оброк. Препорачаната доза не треба да се надминува. Пред употреба добро да се протресе. Отвореното шише да се чува во фриждер најмногу два месеци.

Производител: Hankintatukku Oy Karkkila Hogfors, Finland.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 700 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 388 898, 078 325 798
 • Види ја продавницата на "Пантерфарм" овде 
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Пантерфарм е компанија која од 2007 година работи во областа на фармацијата. Посветени сме на промовирање здравје, нудејќи широк спектар на високо квалитетни хранливи производи и природна козметика, достапни за секого. Искористете го и Вие совршенството на природата и помогнете му на Вашиот организам на здрав начин да ги надмине предизвиците на секојдневието.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.