97% попуст на онлајн курс за Dog Grooming + сертификат од The Animal Care во вредност од 21 465 ден. (346 €) по цена од 399 ден. (6 €)

Цена

399 ден.

Вредност

21465 ден.

Попуст

98%

Заштеда

21066 ден.

Преостанато време

Купени: 8

 • 63-66 Hatton Garden, London, UK

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Oнлајн курс за Dog Grooming + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.04.2021 до 18.07.2023
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик 
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
 • По завршувањето на курсот добивате сертификат 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Grooming is important to keep your dog safe and healthy. To protect your dog’s well-being from various types of danger or simply to make them look good, grooming is a must. Regular grooming prevents different health and skin problems, like swelling, parasites, thrush or scratches. You can monitor and keep a record with regular grooming. Also, with adequate grooming knowledge and skill, you can pursue a dog grooming career as well!

Dog grooming requires proper attention and knowledge; without adequate knowledge, you may put your furry friend at risk. This course aims to train you on dog grooming efficiently so that you can do your job competently, and make a good bond with these companions through the wonderful grooming process.

Подетални информации за курсот може да погледнете ТУКА

За компанијата

Our extensive library of accredited courses covers a range of topics, such as veterinary training, pet training, grooming, first aid, nutrition, and equine behaviour. Whether you want to fast track your career as a qualified veterinary assistant or need expert guidance on how to care for your exotic fish, we’ve got the perfect program for you.

We are dedicated to educating animal lovers across the world, training a community of like-minded learners to provide the best care for their two and four-legged friends. We know how rewarding working with animals can be, and our flexible training courses will provide you with the fundamental skills, knowledge and expertise to kickstart your career.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.