92% попуст на online курс за однесување и тренинг на куче, Dog Behavior & Training + сертификат од Introduction International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119€) по цена од 558 ден. (9€)

Вредност

7378 ден.

Попуст

92%

Заштеда

6820 ден.

Добивате

Online курс за однесување и тренинг на куче Dog Behavior & Training + сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.08.2019 до 20.11.2019
  • Курсот се изведува online на англиски јазик.
  • Купонот е наменет за следење на online курсот Dog Behavior & Training
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Научете практични вештини за тренинг, како да ги поправите лошите однесувања и напредни техники за тренинг за да бидете вие и вашето куче среќни.

Влезете во умот на вашето куче и поправете го однесувањето со тренинг базиран на награди. Преку разбирањето на психологијата на кучето можете да го мотивирате вашиот најдобар пријател со користење на награди да го поправи лошото однесување, а исто така и да научи некои основни команди. Дополнително ќе можете да ја разберете мотивацијата за конкретно проблематично однесување како лаење или копање и ќе научите како да ги поправите. Крајно ќе може да го научите вашето милениче напредни команди.

Повеќе информации за курсот и модулите може да видите на следниот ЛИНК

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.