6 ја следат оваа компанија


Долготраен течен кармин SOFT&MATTE (водоотпорен) од REVUAR MAKE UP Без Парабен 5мл

200 ден.

160 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

700
 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  078 376 565

Опис

Долготраен течен кармин SOFT%MAT (водоотпорен) од REVUAR MAKE UP  Без Парабен 5мл
Ако сакате Вашите усни да изгледаат неодоливо и да имаат совршена мат нијанса,испробајте го течниот кармин МАТ од REVUAR без парабен.
Карактеристики на REVUAR течен кармин МАТ.

 • трае дури до 24 часа на Вашите усни
 • без парабен
 • специјална водоотпорна формула ги хидрира Вашите усни
 • 5 нијанси

Благодарејќи на специјалната формула,Вашите усни ќе бидат глатки како свила,но и заштитени од негативни надворешни влијанија.
Нежен,сунѓераст и прецизен апликатор го олеснува нанесувањето на течниот кармин.
Ги хидрира Вашите усни,правејќи ги меки и нежни.
Македонски бренд произведен во ЕУ според високите стандарди за квалитет.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

СПАСИЌ-ГРУП ДООЕЛ од Куманово е Ексклузивен увозник и дистрибутер за Парфеми SANTINI. Во соработка со VERYBELL DOO од Параќин, Р.Србија допринесовме за развој на SANTINI како познат бренд во Македонија и пошироко.

Од неодамна го создадовме REVUAR MAKE UP, како бренд за висококвалитетна декоративна козметика. REVUAR MAKE UP се произведува во земјите на Европска Унија, според високите стандарди за квалитет

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.