3 ја следат оваа компанија


- 14%

Долни тренерки - white off

699 ден.

599 ден.

Опис

 • Тип на ткаенина:  80% Памук 20% полиестер
 • Висок струк
 • Еластична половина
 • Со џебови
 • Флексибилен удобен калап
 • Должина: 94см
 • Големина на примерокот: 36 / S / 1
 • Модел Димензии: Должина: 1,74 , Биста: 89, половината: 59, колк: 9

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 683 682
 • Види ја продавницата на "MYMODA" овде

За компанијата

Само во MYMODA можете да најдете најмодерна и најквалитетна женска облека. Бидете во тренд и купувајте online.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.