53 ја следат оваа компанија


- 35%

Масажер во форма на делфин

1000 ден.

650 ден.

Шифра:

300000000033

Опис

Масажата влијае на општата состојба, прави да се чуствувате подобро, поради тоа што делува релаксирачки на целото тело. Таа ја промовира циркулацијата на крвта и лимфниот проток во главата, вратот и рацете, што доведува до намалување на главоболка. Позитивно влијае на кожата, ја зголемува еластичноста на кожата и поткожното ткиво.

Карактеристики на производот:

 • Моќен масажер со висока фреквенција на вибрации
 • Инфраред светлина која ја прави масажата уште поефикасна
 • Го елеминира заморот
 • Ја подобрува крвната циркулација
 • Го релаксира и опушта мускулите
 • Ги ослободува болките во вратот, рамената, грбот
 • Можност за местење на брзина и функција
 • Корисно за во домашни услови или канцеларија
 • Работи на струја

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.