Брза медицинска посета до вашиот дом! 50% попуст на домашна посета на медицински тим од Никоб Медикал за територија на град Скопје во вредност од 1990 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

1990 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1000 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • ул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02/15515; 02/271 8000

  [email protected]

Добивате

Домашна посета на медицински тим со физикален преглед од страна на доктор, совет и препорака за понатамошни доиследувања и третман

Со купување на купон за домашна посета добивате 50% попуст на дополнителни медицински услуги во зависност од тоа што ви е потребно: 

Поставување на инфузија

 • Редовна цена: 1000 ден. 
 • Grouper цена: 500 ден. 

ЕКГ

 • Редовна цена: 500 ден. 
 • Grouper цена: 250 ден. 

Витаминска и рехидратациона терапија кај онколошки пациенти

 • Редовна цена: 1000 ден.
 • Grouper цена: 500 ден. 

Поставување на назогастрична сонда

 • Редовна цена: 1000 ден. 
 • Grouper цена: 500 ден. 

Тоалета и преврска на рана

 • Редовна цена: 2000 ден. 
 • Grouper цена: 1000 ден. 

Поставување и промена на уринарен катетер

 • Редовна цена: 3000 ден. 
 • Grouper цена: 2000 ден. 

*Земање на крв за биохемиски и имунолошки анализи со 50% попуст на секоја крвна анализа

*Плаќањето на дополнителните медицински услуги при домашна посета се врши во Никоб Медикал

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.05.2023 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Плаќањето на дополнителните медицински услуги при домашна посета се врши во Никоб Медикал
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Домашна посета на медицински тим со физикален преглед од страна на доктор, совет и препорака за понатамошни доиследувања и третман.
Во склоп на домашната посета се врши реализација на дополнителни медицински услуги по индикација од доктор на медицина со 50 % попуст на услугите:

 • Поставување на инфузија
  Поставување на интравенска инфузија и аплликација на терапија согласно медицинската состојба на пациентот и препорака од ординирачки доктор по направениот медицински преглед.
 • ЕКГ 
  Електрокардиограмот е преглед кој ја евидентира електричната активност на срцевиот мускул, овозможува рана детекција и евиденција на бројни отстапки од нормалната работа на срцето.
 • Витаминска и рехидратациона терапија кај онколошки пациенти
  Интравенска апликација на витаминска и рехидратациона терапија кај пациенти со малигни заболување со цел за подобрување на општата состојба на пациентот.
 • Поставување на назогастрична сонда 
  Назогастричната сонда овозможува исхранување на пациентот и земање на пропишаната медицинска терапија доколку кај пациентот е оневозможен актот на голтање и нормално извршување на процесот на хранење.
 • Тоалета и преврска на рана
  Стерилна обработка, тоалета и преврска на рана. Стручното и стерилно работење при преврзување на рана го намалува ризикот од инфекција и овозможува побрзо заздравување и санирање на постоечките рани.
 • Поставување и промена на уринарен катетер
  Стероставување и промена на уринарен катетер во домашни
 • Земање на крв за биохемиски и имунолошки анализи со 50 % попуст на секоја крвна анализа.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.