Брза медицинска посета до вашиот дом! Попуст до 90% за мобилна екипа од Никоб Лаб или домашна посета од Никоб Медикал за територија на Град Скопје

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

400 ден.

Попуст

75%

Заштеда

301 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • бул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02 2741 000; 071 321 017

  contact@nikoblab.mk

Добивате

Опции на понудата:

Мобилна екипа од Никоб Лаб 1,000 ден. 99 ден.
Домашна посета од Никоб Медикал 1,000 ден. 99 ден.

*Услугите на мобилна екипа од Никоб Лаб или домашна посета од Никоб Медикал може да ги прочитате во делот ОПИС
*За мобилна екипа јавете се на 02 2741 000 или 071 321 017 
*За домашна посета јавете се на 02 15515
*За домашна посета потребна е реализација на услуги од минимум 1.000 ден. од редовниот ценовник
*Понудата се однесува само за во Скопје и приградски населби 
*Ценовник 1 на редовните услуги може да го погледнете ОВДЕ
*
Ценовник 2 на редовните услуги може да го погледнете ОВДЕ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.11.2021 до 28.02.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Претходна резервација не е задолжителна
 • Понудата се однесува само за во Скопје и приградски населби 
 • За домашна посета потребна е реализација на услуги од минимум 1.000 ден. од редовниот ценовник
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Услуги на мобилнa екипa: зимање крв или брисеви

Услуги на домашна посета: физикален преглед, ЕКГ, мерење на притисок, пулсоксиметрија, интерпретација на брзи тестови за шеќер, масти и мокрача, совет и препорака

Скопје (зона 1) - редовна цена: 400 денари

 • Општина  Центар (Дебар Маало, Буњаковец, Капиштец, Водно,Тасино чешмиче, Центар, Пролет Центар, Маџир маало, Крњево, Ново маало, Панорама; Стара Чаршија, Бит Пазар)
 • Општина Карпош (Карпош 1, Карпош 2, Карпош 3, Карпош 4, Тафталиџе 1, Тафталиџе 2, Козле)
 • Општина Чаир (Чаир, Серава, Топаана, Пластичарска)
 • Општина Кисела Вода (Кисела Вода, Приpор, Усје, Пинтија)
 • Општина Гази Баба (Автокоманда, Ќерамидница)
 • Општина Аеродром (Аеродром, Јане Сандански, Ново Лисиче, Мичурин, Острово, Реонски Центар, 13-ти Ноември, Лисиче)

Скопје (зона 2) - редовна цена: 700 денари 

 • Општина  Карпош (Злокуќани,,Влае 1, Влае 2, Жданец, Трнодол, Долно Нерези, Бардовци)
 • Општина  Кисела Вода (Драчево)       
 • Општина  Гази Баба (Железара, Ченто, Маџари)          
 • Општина  Бутел (Скопје Север, Бутел 1,Бутел 2,Визбегово)
 • Општина  Ѓорче Петров (Ѓорче Петров, Дексион, Мирче Ацев, Хром, Даме Груев,Горно Лисиче)

Скопје (зона 3) - редовна цена: 1000 денари

 • Општина  Карпош (Средно Нерези, Горно Нерези)
 • Општина  Гази Баба (Трубарево , Гоце Делчев, Јурумлери, Колонија, Идризово, Инџиково, Сингелиќ, Стајковци, Смилковци, Брњарци, Страчинци, Виниче, Црешево, Раштак, Булачани)
 • Општина  Бутел (Радишани, Љуботенски пат, Љуботен, Љубанци)        
 • Општина  Ѓорче Перов (Ново село, Кисела јабука, Волково, Стопански двор, Орман, Никиштане, Кучково)
 • Општина Аеродром (Долно Лисиче, Горно Лисиче)
 • Општина Шуто Оризари (Шуто Оризари, Долно Оризари)
 • Општина Сарај (Раовиќ, Чајлане, Матка, Грчец, Паничари, Буковиќ, Семениште, Шишево, Ласкарци, Арнакија, Горна Арнакија, Глумово, Крушопек, Љубин, Кондово, Копаница, Бојане, Рашче, Долно Свиларе, Горно Свиларе, Радуша, Рудник Радуша, Дворце)
 • Општина Студеничани (Студеничани, Морани, Љубош, Батинци, Дресница, Долно Количани, Горно Количани, Вртекица, Пагаруша, Рамни Габер, Варвара, Драчевица, Црвена вода, Калдирец, Умово, Малчиште, Маркова Сушица, Осинчани, Елово, Црн врв, Алдинци)
 • Општина Зелениково (Зелениково, Таор, Морани, Огњанци, Орешани, Пакошево)             
 • Општина Сопиште (Сопиште, Ракотинци, Горно Соње, Долно Соње, Добридол, Чифлик, Барово, Света Петка, Говрлево, Нова Брезница, Јаболци, Држилово, Патишка река)
 • Општина Илинден (Илинден, Марино, Кадино, Мралино, Ајватовци, Бунарџик, Миладиновци, Бујковци, Мршевци, Бучинци, Дељадровци, Текија)
 • Општина Арачиново (Арачиново)
 • Општина Петровец (Петровец, Ржаничино, Чојлија, Долно Коњари, Средно Коњари, Горно Коњари, Катланово;
 • Општина Чучер Сандево (Чучер Сандево, Стенковец, Бразда, Глуво, Милковци, Бањани, Горњане, Кучевиште, Побожје)

За компанијата

За НИКОБ ЛАБ

Никоб Лаб е современа биохемиска и молекуларна дијагностичка лабораторија, комплетно опремена со најновата генерација на Abbott Architect лабораториска технологија. Користиме валидирани и оптимизирани методи за специфично, сензитивно и високо-репродуцибилно следење и анализирање. Дополнително, лабораторијата е специјализирана за иследувања на сите органи и системи, современи и напредни генетски тестирања, детекција и генотипизација на причинители на инфективни заболувања, испитувања на инфертилитет и квантитативно одредување на антитела за SARS-CoV-2 со RBD.

Никоб Лаб која како лабораторија поседува најголем капацитет за изведување на PCR тестови во државата, делуваат 6 Ковид-19 пунктови со најпристапни локации со сопствен паркинг, во кои се изработуваат ултра брзи PCR тестови за детекција и диференцијација на Sars-CoV-2 вирусот со најсовремена RT-LAMP quiz биочип технологија, каде финалниот резултат го добивате во најбрзо време. 
 

НИКОБ МЕДИКАЛ 

Покрај Никоб Лаб функционира ПЗУ НИКОБ МЕДИКАЛ  кој е на располагање на граѓаните преку соодветни здравствени услуги во домашни услови, 24 часа достапна телефонска медицинска консултација, медицински и санитетски транспорт и медицинско обезбедување на јавни настани. На располагање на нашите клиенти се 20 врвно обучени медицински тимови, составени од доктори, медицински сестри, опремени со најсовремени амбулантни и санитетски возила во нашата држава и преку интегриран мониторинг систем поврзани со апликација која ќе може да ја поседуваат корисниците на нашите услуги за кои обезбедуваме брза, достапна и квалитетна здравствена услуга.

НИКОБ МЕДИКАЛ  и НИКОБ ЛАБ е 100% приватна инвестиција и ги понудува најфлексибилните, најдостапните и најприфатливите цени на пазарот за услуги за кои бенефит ќе имаат граѓаните и идните клиенти, а ќе бидеме и додадена вредност на здравствениот систем во нашата држава.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.