До 41% попуст на домашно приготвено јадење по избор: овесни снегулки, доматина стек со пире, омлет со три јајца од Domatina (важи и за носење)

Цена од

79 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

21%

Заштеда

21 ден.

Купени: 3

Добивате

Опции на понудата:

Овесни снегулки 100 ден. 79 ден.
Доматина стек со пире 200 ден. 129 ден.
Омлет со три јајца 150 ден. 89 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 23.06.2019 до 31.07.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Потребна е нарачка на телефон 02 3222 155 пред подигнувањето
  • Купонот важи и за во ресторанот, и за носење

Опис

  • Овесни снегулки: 350-360 гр.
  • Доматина стек со пире: стек со пире и зеленчук
  • Омлет од 3 јајца: печурки,кашкавал, брускети, зеленчук 

Секојдневно домашни свежо приготвени јадења!

Готвена храна, пици, сендвичи, чорби, десерти и уште многу друго!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.