До 50% попуст на игра домино големо со 55 коцки или мало со 28 коцки + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

До 50% попуст на игра домино големо со 55 коцки или мало со 28 коцки + бесплатна достава

Цена

459 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

24%

Заштеда

141 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 17

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Игра домино со големина по избор:

 • Мала: 28 коцки, цена: 400 ден. 199 ден.
 • Голема: 55 коцки, цена: 600 ден. 459 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Наменета за деца над 6 години како и повозрасни лица кои сакаат да имаат одлична забава. Коцките се изработени во две бои како би ја направиле играта уште поинтересна.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Astairi1234

Корегирајте во делот на: исти податоци различни цени Игра домино со големина по избор: •Мала: 28 коцки, цена: 400 ден. 199 ден. •Мала: 28 коцки, цена: 600 ден. 459 ден.

Член на Grouper од: 25-11-2016

biljanaadmin

@Astairi1234 Ви благодариме на забелешката, истото е сега корегирано во зделката.

Член на Grouper од: 09-02-2015
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ