41 ја следат оваа компанија


RC doraemon stunt car со далечински управувач

800 ден.

679 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000542
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Далечински управувач
 • Димензии на пакувањето: 25 х 18 х 15cm
 • Димензии на автомобилот: 22 х 14 х 14cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.