Пратката ваша е обврска наша! До 76% попуст за достава на пратки до 30кг. во рок од 24 часа во околината на Скопје по цена од 39 ден. или 69 ден. од Сити Пошта

Цена од

39 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

161 ден.

Попуст

76%

Заштеда

122 ден.

Преостанато време

Купени: 138

 • Тодор Чангов 84б, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 293 159

  citypostmk@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Достава на пратка до 10кг 161 ден. 39 ден.
Достава на пратка од 10 до 30кг 270 ден. 69 ден.

*Доставата важи за зона 1 (сите населби во Скопје) и за зона 2 (сите приградски населби и села во Скопје)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.03.2021 до 31.05.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За достава на пратки над 30 кг. се доплаќа 8 ден. по килограм за зона 1, и 10 ден. по килограм за зона 2

Опис

Целосен редовен ценовник на услугите на Сити Пошта

Килограми Зона 1 Зона 2
До 1 килограм 120 ден. 140 ден.
Од 1 до 5 килограми 130 ден. 150 ден.
Од 5 до 10 килограми 140 ден. 160 ден.
Од 10 до 15 килограми 160 ден. 180 ден.
Од 15 до 20 килограми 180 ден. 220 ден.
Од 20 до 30 килограми 220 ден. 270 ден.

Сити пошта ви нуди:

 • Достава од врата до врата во рок од 24 часа
 • Достава во сите населби и села
 • Исплата на откуп во рок од 24 часа од доставата на пратката
 • Без трошоци за вратени пратки
 • Без провизии за откуп
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.