Ваучер за достава на производ со подигнување од Grouper.mk по цена од 99 ден.

Цена: 99 ден .

Ваучер за достава на производ со подигнување од Grouper.mk по цена од 99 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 231

Можност за достава
 • Ул. Лермонтова 3/6 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02/3299444; 02/3232145

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Ваучер за достава на производ

* Ваучерот е наменет за сите производи кои се подигнуваат од просториите на Grouper.mk


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2016 до 31.07.2017
 • Еден ваучер важи за достава на максимум 2 производи истовремено.
 • Овој ваучер можете да го искористите за достава на производи кои што се подигнуваат само од просториите на Grouper.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите купон кодот и пин кодот од купениот купон за достава на производ, заедно со потребните податоци за достава: име и презиме, адреса, телефонски број, купон код и пин код од купениот производ, на dostava@grouper.mk
 • Искористувањето на ваучерот за достава е еднократно.
 • По праќање на барање за достава ваучерот се смета за целосно искористен независно од бројот на испорачани производи.
 • Веќе испратен ваучер за достава не може дополнително да се користи за испорака на ново купени производи.

Опис

По купување на производ со подигнување од просториите на Grouper, потребно е да купите купон за достава на производ. Откако ќе го купите купонот за достава на производ, потребно е купон кодот и пин кодот од купениот купон, заедно со податоците за достава да ги испратите на dostava@grouper.mk.

Вашиот e-mail за достава на производ со подигнување од Grouper треба да ги содржи следните податоци:

 • Име и презиме
 • Адреса
 • Телефонски број
 • Купон код и пин код од купонот на производот
 • Купон код и пин код од купонот за достава
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.