До 42% попуст на јадење по избор: Chickenburger + помфрит, Veggie Burger + пекарски компир, Веге салата, Kулен тост, Oмлет со печурки во новоотворениот Dozzy Burger

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

80 ден.

Попуст

26%

Заштеда

21 ден.

Купени: 81

 • Ул. Тетовска (до Олимписки базен, кај Корчагин)

  Одведи ме таму

  070 685 999

Добивате

Опции на понудата:

Chickenburger + помфрит 180 ден. 119 ден.
Veggie Burger + пекарски компир 215 ден. 139 ден.
Веге салата 120 ден. 89 ден.
Кулен тост 80 ден. 59 ден.
Омлет со печурки 130 ден. 75 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.04.2019 до 10.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Состав на јадењата:

 • Chickenburger + помфрит (компирово путер лепче, пилешки стек, кисели краставички, домат, марула, бургер сос и помфрит)
 • Veggie Burger + пекарски компир (компирово путер лепче, плескавица од зеленчук, намаз, маслинки, рукола, шери домат и пекарски компир со зачини)
 • Веге салата (домат, маслинки, рукола, марула, пченка, пиперка)
 • Кулен тост (тост лепче, путер, кулен, кашкавал, кечап и мајонез)
 • Омлет со печурки (3 јајца, шунка, кашкавал, печурки, павлака и краставица)

Повелете во новоотворениот Dozzy Burger и уверете се во прекрасниот вкус!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.