#СкопјеГурман! До 42% попуст на бургер + помфрит, кулен тост или вафла по избор во Dozzy Burger

Цена од

59 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

80 ден.

Попуст

26%

Заштеда

21 ден.

Купени: 129

 • Ул. Тетовска (до Олимписки базен, кај Корчагин)

  Одведи ме таму

  070 685 999

Добивате

Опции на понудата:

Хамбургер + помфрит 190 ден. 119 ден.
Чикенбургер + помфрит 200 ден. 119 ден.
Кулен тост 80 ден. 59 ден.
Вафла со нутела или рафаело 110 ден. 89 ден.
Скопско 0.3l (1+1 гратис) 90 ден. 80 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.06.2019 до 20.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Состав на јадењата:

 • Хамбургер + помфрит - (компирово путер лепче, класик плескавица, кисели краставички, домат, марула, бургер сос и помфрит)
 • Чикенбургер + помфрит (компирово путер лепче, пилешки стек, кисели краставички, домат, марула, бургер сос и помфрит)
 • Кулен тост (тост лепче, путер, кулен, кашкавал, кечап и мајонез)
 • Вафла со нутела или рафаело крем

Повелете во новоотворениот Dozzy Burger и уверете се во прекрасниот вкус!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.