77% попуст на белеење на заби од 2 - 3 нијанси со сигурност со неинванзивна метода по американски систем по избор на пациентот во договор со докторот + полирање на заби во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 2600 дeн. по цена од 599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

77% попуст на белеење на заби од 2 - 3 нијанси со сигурност со неинванзивна метода по американски систем по избор на пациентот во договор со докторот + полирање на заби во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 2600 дeн. по цена од 599 ден.

Цена

599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,600 ден.

Попуст

77%

Заштеда

2,001 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 8

 • ул. Костурски херои бр. 2б (старо: ул. 29ти ноември) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 677 920

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 пон-пет од 08:00 до 13:00 и од 17:00 до 20:00 часот

Добивате

 • Белеење на заби до 2 нијанси со неинванзивна метода (ленти, гел или лажичка за белеење)
 • Полирање на сите заби

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2017 до 31.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Овој начин на белеење на заби е најкористен во Америка. Станува збор за сосема безболна но ефикасна метода. Третманот се изведува со посебни ленти за белеење од брендот Rembrand или специјални гелови и лажички за белеење.  Се работи за саморесорбирачки ленти со кои се достигнува избелување на забите од  2-3 нијанси. Третманот на белеење со лентите се комбинира со целосно полирање на забите. Тоа е комбинација за вистински видлив ефект веднаш после третманот. Исто така комбинацијата од белеењето со гел или посебна т.н лажичка комбинирано со полирањето ќе придонесе за побела и убава насмевка. Начинот на кој ќе се изврши белеењето зависи од забите на пациентот, негова желба во консултација со докторот. Секоја сеанса е индивидуална. 

Oрдинацијата нуди и други услуги: 

 • сите видови на пломби, меѓу кои и најсовремени порцелански пломби
 • изработка на сите видови коронки, мостови и протези
 • превенција на кариес кај деца
 • систематски контролни прегледи кај возрасни и деца
 • белеење на заби без ласер со метода што го очистува забното ткиво со специјални средства за избелување на забите.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ