До 51% попуст на масажа на термомасажен жад кревет, шиатсу масажер или масажeр за нозе и стапала од Центар за телесно здравје Др. Манчева

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • Волгоградска, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  077646064

  dr.manceva@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Термо масажен жад кревет (30 минути) 300 ден. 160 ден.
Шиатсу масажер (30 минути) 200 ден. 120 ден.
Масажeр за нозе и стапала (15 минути) 200 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.05.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Компанијата ќе отвара во понеделник 11ти Мај

Опис

Термо масажен жад кревет

Секојдневно користење на термо масажниот кревет ќе ги намали или тотално ќе ги отстрани здравствените проблеми кои ве оптеретуваат со години. После секој напорно поминат или стресен ден, ја намалува напнатоста во мускулите, ѓи враќа пршлените во својата нормална положба кои се искривени и под притисок, како резултат на седење во неправилна положба во Вашиот дом или канцеларија.

Шиатсу масажер

Специјално изработен наслон на вратот чија висина и косина се прилагодува и може да се приспособи на сечие тело. Со кружните движења ефикасно се ослободуваат вкочанетите вратни мускулни јазли. Исто така масажата кај вратот има дополнителна функција за загревање и зголемување на интензитетот.

Масажeр за нозе и стапала

Придобивките од масажа на нозе делува како природна терапија и моќно оружје во превенција на разни болести, подобрување на животниот баланс и постигнување на здравствените цели. Стапалата имаат значајна улога во статиката и динамиката на човековото тело. На нив се сконцентрирани голем број на нервни завршетоци кои имаат главна улога во нервниот систем на телото.

Визијата е подршка и помош во долготрајниот процес на обезболување и нега!

Мисијата е третмани со најсовремени машини и апарати!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.