Остани Здрав! 72% попуст на чистење забен камен + полирање во ПЗУ Др. Милановски во вредност од 1600 ден. по цена од 450 ден.

img

Цена

450 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

72%

Заштеда

1150 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • Бул. Јане Сандански бр. 96

  Одведи ме таму

  078 218 457; 077 851 086

  dr.milanovski@gmail.com

Добивате

Чистење забен камен + полирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.05.2021 до 31.10.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Ординацијата има склучено договор со фондот за здравство

Опис

За блескава насмевка грижете се за оралното здравје!

Препуштете се во рацете на професионалци кои работат во Ординацијата по општа Стоматологија Д-р Милановски. Стручен тим кој нуди услуги од сите области на стоматологијата, за што посреќни пациенти и насмевки. ПЗУ Д-р. Милановски има склучено договор со Фондот за Здравствено осигурување на Република Македонија при што работат во својство и на матичен стоматолог.

Дополнителни услуги кои ги нуди ординацијата:

 • Изработка на порцелански коронки
 • Безметални порцелански коронки
 • Визил и класични протези
 • Valplast протези
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.