53 ја следат оваа компанија


- 50%

Dr.Brush Четка за заби

100 ден.

50 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Dr.Brush Четка за заби

  • Материјал: Пластика
  • Мека и удобна
  • Димензии на производот: Висина 17 cm
  • Боја достапна во зависност од количините

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.