До 44% попуст на кафе по избор + гратис еден час играње во игротека за дете во Dream Party

Цена од

29 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

50 ден.

Попуст

42%

Заштеда

21 ден.

Купени: 81

 • Mitropolit Teodosij Gologanov 98, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 30 63 800/ 078417 520

  dreampartyst@gmail.com

Добивате

Кафе по избор + гратис еден час играње во игротека за дете

Опции на понудата:

еспресо 50 ден. 29 ден.
макијато 70 ден. 39 ден.
Нескафе 80 ден. 49 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.02.2019 до 24.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Одлично место и можност каде можете да испиете кафе а вашето дете да се забавува.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.