Kids Week! 55% попуст на изнајмување на простор за детски роденден за два часа во игротека Dream Party во вредност од 2200 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

2200 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1210 ден.

 • Mitropolit Teodosij Gologanov 98, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 30 63 800/ 078417 520

  dreampartyst@gmail.com

Добивате

Изнајмување на простор за детски роденден за два часа

 • Покани за гостите
 • Комплет прибор, услуга и сервирање
 • Караоке
 • Диско забава

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 10.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително контактирајте ја игротеката за слободен термин
 • Игротеката располага со капацитет за 80 возрасни

Опис

Сонот претставува реалност а реалноста претставува забава.
Вистинска ЗАБАВА, ЗАДОВОЛСТВО И РАДОСТ за славеникот и неговите другарчиња.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.