55% попуст на изнајмување на простор за детски роденден за два часа во игротека Dream Party во вредност од 2200 ден. по цена од 990 ден.

Вредност

2200 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1210 ден.

Купени: 8

 • Mitropolit Teodosij Gologanov 98, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 30 63 800/ 078417 520

  dreampartyst@gmail.com

Добивате

Изнајмување на простор за детски роденден за два часа

 • Покани за гостите
 • Комплет прибор, услуга и сервирање
 • Караоке
 • Диско забава

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.02.2019 до 24.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително контактирајте ја игротеката за слободен термин
 • Игротеката располага со капацитет за 80 возрасни

Опис

Сонот претставува реалност а реалноста претставува забава.
Вистинска ЗАБАВА, ЗАДОВОЛСТВО И РАДОСТ за славеникот и неговите другарчиња.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.