До 50% попуст на пакет од 5 антицелулитни дренажни маcажи или пакет од 5 антицелулитни дренажни масажи + боди врапинг во термо ќебе во Body & Soul Beauty Lounge

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1010 ден.
 • ул. Емил Зола бр. 6-2/11 ( кај стара рампа)

  Одведи ме таму

  075 423 511, 071 344 717

Добивате

Опции на понудата:

Пакет од 5 антицелулитни дренажни маcажи (15 мин.) 2,500 ден. 1,490 ден.
Пакет од 5 антицелулитни дренажни масажи + боди врапинг во термо ќебе (40мин.) 6,000 ден. 2,990 ден.

* Двете масажи се изведуваат со 2 терапевтки

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.02.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета само за жени
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Антицелулитни протоколирани масажи кои се благодет за вaшето тело и здравје.
Лимфна дренажа, топење на масните наслаги, 48 часовен термослим гел и исфрлање на отровите од телото, мазна и затегната кожа со Renergiques француска козметичка линија за тело и лице.

Body & Soul beauty lounge е центар за убавина и здравје кои нуди третмани за тело и лице, мануелни терапии, маникир, педикир и депилации. Секој клиент може да ужива во прекрасен релаксирачки амбиент, препуштајќи се во медицински и терапевстки тремани за зачувување на убавината, телото и духот. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.