95% попуст на онлајн курс за Dog Whispering and Pet Nutrition од John Academy во вредност од 17 856 ден по цена од 744 ден.

Вредност

17856 ден.

Попуст

95%

Заштеда

16988 ден.

Добивате

Онлајн курс по дресирање кучиња и нивна исхрана

* Повеќе информации за содржината на курсот може да најдете на следниот ЛИНК

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на John Academy
 • Доплати за акредитирани дипломи се вршат на сајтот на John Academy
 • За акредитирана hard copy диплома се доплаќа 44.92 евра
 • За акредитирана диплома во pdf формат се доплаќа 27.64 евра
 • После купување на купонот потребно е да се регистрирате на следниот ЛИНК
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Курсот е дизајниран за сите кои имаат домашни миленици, дресери на кучиња, одгледувачи на кучиња и слично. Овој курс ги покрива задолжителните компоненти за перфектно комуницирање со вашите кучиња.

Ке научите како да си ја зголемите самодовербата при вклучувае на свежа грана во исхраната на вашите миленици и техниките за нивен избор. Ке ги научите основните информации за свежата храна и ке заштедите пари без намалување на страндардот или квалитетот на живот на вашиот миленик

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.