40 ја следат оваа компанија


Друштвена игра 4 Hats Off

490 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 3+ години
 • Материјал: Пластика
 • Број на играчи: 2-4 играчи
 • Пакувањето содржи: Табла за играње, 4 целни области со по 9 дупки, 4 фрлачи и 24 капи
 • Димензии на пакувањето: 35.5 x 6 x 22 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.