41 ја следат оваа компанија


Друштвена игра Balance Tree

390 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 3+ години
 • Димензии на производот: 20 cm x 20 cm x 18 cm
 • Материјал: Пластика
 • Димензии на пакувањето: 32 cm x 23 cm x 5 cm

Balance tree е друштвена, едукативна игра со изразени бои, им помага на вашите деца да создадат визуелни вештини како и вештини за координација.

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.